KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14052147
nr 1405 2147
Märta Esseen, Sverige. Prästkragar. Signerad. Olja på pannå, 33x22 cm, yttermått inklusive ram: 50x40 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 juni 2021
kl 18:37:38
19/6 21:19:37
21 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer